fbpx

Chmura dla Firm

Firma w chmurze to bezpieczne miejsce dla Twoich danych w jednym miejscu

Chmura dla firm

Nowoczesny przedsiębiorca nieustannie musi mierzyć się z licznymi wyzwaniami. Wiele z nich wiąże się ze stworzeniem bezpiecznego środowiska informatycznego. Dodatkowo rewolucja technologiczno – społeczna wymusza na firmach konieczność zmiany podejścia do klienta, który jest coraz bardziej roszczeniowy. Wpływa to z kolei na organizację pracy. Dostęp do danych i dokumentów z każdego miejsca na świecie wydaje się więc być koniecznością.Chmura dla firm to rozwiązanie, którego potrzebujesz.

 

Dlaczego chmura dla firm to skuteczne rozwiązanie biznesowe?

Firma w chmurze to bezpieczne miejsce dla Twoich danych w jednym miejscu. Technologia chmury publicznej powstała z myślą o tych przedsiębiorstwach, które z pewnych względów nie posiadają własnego zaplecza technologicznego, a chcą wykorzystać potencjał skalowanych rozwiązań i płacić tylko za te usługi IT, których naprawdę używają. Outsourcing IT to skuteczne rozwiązanie, które poprawia organizację i zarządzanie przedsiębiorstwem, zarówno w jego wnętrzu, jak i w otoczeniu biznesowym.

 

Outsourcing IT AllnetGroup - kompleksowe wsparcie informatyczne dla Twojej firmy

Publiczna chmura IT (cloud computing) to rozwiązanie idealne dla biznesu i tego małego i dużego. Na potrzeby naszych Klientów przeprowadzamy pełną analizę procesów biznesowych, a także wskazujemy kierunek rozwoju na następne lata. Krok po kroku pokazujemy korzyści, koszty ale również zagrożenia. Pracujemy dla wielu klientów, dlatego nasze doświadczenie pomaga im wzajemnie unikać błędów i wykorzystywać najlepsze praktyki w transformacji do cyfrowych przedsiębiorstw.

 

Firma w chmurze - idealne dopasowanie do potrzeb przedsiębiorstwa

Przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb Klienta, która pozwala określić m.in.:

 • Opłacalność projektu, wskaźniki KPI.
 • Koszty wykorzystania rozwiązania chmury publicznej ( Microsoft Azure, Google Cloud, AWS)
 • Strategię wykorzystania rozwiązań chmury publicznej na następne lata
 • Harmonogram projektu wykorzystania chmury.

Decydując się zlecić Nam outsourcing IT pomożemy Ci także odpowiedzieć na pytanie:

Jakie należy wprowadzić usprawnienia, by poprawić efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa i nie narażać się na dodatkowe koszty?


Publiczna chmura dla firm – zalety:

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy zlecić nam outsourcing IT, poznaj główne zalety chmur publicznych:

 • Niskie koszty – płacisz wyłącznie za użyte usługi. My pomożemy Ci dobrać te najlepsze i te, których faktycznie potrzebujesz.
 • Niemal nieograniczona skalowalność, ponieważ zasoby są dostępne na żądanie w odpowiedzi na potrzeby klienta.
 • Niezawodność. Nasze serwery dostępne są 24h/dobę.
 • Bezpieczeństwo i elastyczność w korzystaniu z zasobów.

Zobacz też inne nasze usługi:

 • Migracja do chmury
 • Backup w chmurze dla firm
 • Chmura dla małej firmy

Nasze silne strony

Nasze zobowiązania:

icon-4
Profesjonalny zespół

Nasz zespół tworzy grono ekspertów posiadających liczne certyfikaty. Doświadczenia z codziennej administracji przenosimy do działu wdrożeń, dzięki czemu projektowane rozwiązania są dobrze sprawdzone w praktyce, charakteryzuje je stabilność i niezawodność działania.

icon-7
Szybka reakcja na problemy

Podstawą dobrej współpracy jest zaufanie i szybka komunikacja. Jesteśmy po to aby wspierać biznes naszych klientów. Gwarantujemy, że zawsze możesz na nas liczyć.

icon-6
Doświadczenie

Firma od powstania zarządza usługami IT, przez kilkanaście lat obsłużyliśmy tysiące incydentów. Nasi specjaliści zebrali doświadczenia z wielu branż. Świadczymy usługi dla klientów z wielu, w szczególności obsługujemy przedsiębiorstwa z sektora finansowego, produkcji przemysłowej, handlu oraz przemysłu spożywczego.

icon-8
Wysoka jakość obsługi

Obsługując naszych klientów stosujemy w praktyce metodologię ITIL z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania incydentami Jira. Podczas wdrożeń, w zależności od skali i rodzaju projektu, stosujemy dobre praktyki oparte o metodologie PRINCE 2 oraz Agile.

Prośba o ofertę