fbpx

Chmura Microsoft Azure dla firm

Firma w chmurze to bezpieczne miejsce dla Twoich danych w jednym miejscu

Chmura Microsoft Azure dla firm

Chmura Microsoft Azure stworzona została w celu skutecznego i bezpiecznego przetwarzania i składowania danych. Zleć nam outsourcing IT w Twojej firmie i wybierz swój plan Microsoft Azure by przekonać się jak poprawi funkcjonowanie Twojego biznesu.

Microsoft Azure jest naszą specjalnością

Jeżeli uważasz, że usługi IT w Twojej firmie są fundamentem sprawności biznesu? Jesteśmy po Twojej stronie.

Działamy jako niezależny doradca rozwiązań opartych o technologię chmury publicznej. Kierujemy ją do Przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać potencjał skalowalnych rozwiązań i płacić tylko za outsourcing IT tych usług, których naprawdę używają.

Który plan Microsoft Azure jest dla Ciebie odpowiedni:

 • Subskrypcja Microsoft Azure zgodna z rzeczywistym użyciem – jest prosta w obsłudze i łatwa do skonfigurowania. Nie ma żadnych zobowiązań, ani minimalnych wymagań. Opłacasz kartą kredytową wykorzystaną moc obliczeniową usługi Azure. Możesz anulować i zrezygnować z subskrybcji w dowolnym momencie. Ten rodzaj subskrybcji nadaje się najlepiej do tymczasowego użycia. Twoja firma zapłaci pełną cenę katalogową za usługi w Microsoft Azure. Twoja odpowiedzialność będzie całkowita za użycie i wykorzystanie Azure.
 • Dostawca rozwiązań w chmurze (Cloud Solution Provider – CSP) – Korzystając z Microsoft Azure za pośrednictwem programu Cloud Solution Provider (CSP), współpracujesz bezpośrednio z nami, aby zaprojektować i wdrożyć rozwiązanie w chmurze spełniające Twoje unikalne potrzeby. Oferujemy wszystkie usługi chmurowe Microsoft (tj. Azure, Office 365, Enterprise Mobility Suite i Dynamics CRM Online) jako Cloud Solution Provider. Podobnie jak w subskrypcji Pay-As-You-Go, nie ma minimalnych zakupów ani zobowiązań. Twoje wykorzystanie mocy obliczeniowej i usług, jest fakturowane przez nas co miesiąc na podstawie faktycznego zużycia. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Azure CSP uproszcza sposób rozliczeń Microsoft Azure i Office 365 i jest znacznie tańszym rozwiązaniem. Jest najczęściej polecanym sposobem rozliczeń przy długofalowej strategii korzystania z chmury publicznej.

Jak płacić optymalnie za usługi Microsoft Azure? Ile kosztuje chmura Microsoft Azure?

Jako Cloud Solution Provider – CSP pomagamy optymalizować koszty zużycia, współpracując z naszymi klientami, aby upewnić się, że odpowiednie typy usług Azure są przypisane do ich obciążeń. Współpracujemy również z klientami w celu zamykania usług, gdy są one minimalnie wykorzystywane po godzinach pracy. W ramach prowadzonego przez Nas outsourcingu IT zapewniamy proaktywne utrzymanie Twoich usług, aby zapewnić optymalną infrastrukturę techniczną.

Co zmieni się po przejściu na rozliczanie Cloud Solution Provider - CSP)

 • Pomoc techniczna – zamiast kontaktować się z firmą Microsoft, w celu uzyskania pomocy technicznej, skontaktujesz się teraz z nami. Pracujemy w tej samej strefie czasowej i nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu Klientów. Jeśli problem wymaga interwencji Microsoft, pośredniczymy w tej interwencji i pomagamy w rozwiązaniu.
 • Kontrola kosztów – obsługujemy wielu Klientów i dzięki temu znamy wszystkie obszary, w których można obniżyć koszty, korzystając z funkcji takich jak wystąpienia zarezerwowane, licencjonowanie, automatyzacja.
 • Zarządzanie zmianami – jeśli nie chcesz studiować dokumentacji i śledzić cały czas rozwoju usług, rozumiemy to podejście. Jednak zmiany zachodzą codziennie, dlatego my często odpowiadamy za zmianę konfiguracji Microsoft Azure dla naszych Klientów.
 • Elastyczność – na platformie Microsoft Azure płacisz tylko za to, co konsumujesz. Zarządzanie zużyciem jest naszą silną stroną. Pomożemy również w zmniejszeniu zasobów w czasie niepełnego wykorzystania.
 • Szybkość wdrażania – Jeśli twój następny projekt musi zostać zrealizowany w ciągu najbliższych dni i nie wiesz od czego zacząć, nie marnuj tygodni na testy, czytanie blogów. Prawdopodobnie wdrożyliśmy taką technologię u innego naszego klienta i chętnie podzielimy się doświadczeniem.
 • Edukacja – dla naszych klientów organizujemy szkolenia i webinaria, aby wiedza pozwoliła zrealizować Twoje unikalne potrzeby.

Jak zacząć wykorzystywać Microsoft Azure w Twoim Biznesie?

Prowadzimy outsourcing IT usług Microsoft Azure tzw. chmury publicznej (cloud computing), który zakłada analizę Twoich procesów biznesowych i wskazanie kierunku rozwoju na następne lata. Krok po kroku pokażemy korzyści, koszty ale również zagrożenia. Pracujemy dla wielu klientów dlatego nasze doświadczenie pomaga im wzajemnie nie popełniać błędów i wykorzystywać najlepsze praktyki w transformacji do cyfrowych przedsiębiorstw.

Nasza analiza zakłada dostarczenie następujących dokumentów:

 • Opłacalność projektu, wskaźniki KPI
 • Analiza usprawnień i optymalizacji 
 • Koszty wykorzystania rozwiązania chmury publicznej ( Microsoft Azure, Google Cloud, AWS)
 • Strategię wykorzystania rozwiązań chmury publicznej na następne lata
 • Harmonogram projektu wykorzystania chmury

Outsourcing IT to również wsparcie techniczne

Nasze działania nie kończą się na zrealizowaniu projektu z sukcesem, ale na długofalowej współpracy. Znając wyjątkowy charakter biznesu naszych klientów możemy poszukiwać nowych usług i optymalizacji już istniejących. Śledzimy globalne trendy i praktycznie je wdrażamy.

Nasza oferta umożliwia również budowanie efektywnych praktyk wykorzystywania IT w nowoczesnym stylu. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do edukacji.

Dla części naszych klientów administrujemy i zarządzamy częścią IT np. rozwiązaniami w Microsoft Azure lub Microsoft Office. Dzięki temu wspieramy nie tylko biznes ale i ludzi w byciu produktywnym i bezpiecznym w dzisiejszym świecie.

Czy chmura Microsoft Azure to bezpieczne rozwiązanie dla Mojego biznesu?

Microsoft Azure to chmura dla firm, która posiada szereg procedur i rozwiązań technicznych, które zapewniają bardzo wysokie bezpieczeństwo przechowywania i magazynowania danych i aplikacji. W celu zapewniania pełnej kontroli i bezpieczeństwa przeprowadzana jest m.in. wielokrotne replikacja danych, tak aby minimum jedna kopia naszych plików znajdowała się w centrum obliczeniowym. Dodatkowo Microsoft Azure wprowadził podział maszyn na tzw. obszary awarii a wszelkie instalacje aplikacji rozlokowane są w taki sposób, aby każda kolejna aplikacja znajdowała się w innym obszarze.

Chmura IT Microsoft Azure zapewnia ciągłość pracy, ochronę przed utratą danych i odczytaniem ich przez niepowołane osoby.

Nasze silne strony

Nasze zobowiązania:

icon-4
Profesjonalny zespół

Nasz zespół tworzy grono ekspertów posiadających liczne certyfikaty. Doświadczenia z codziennej administracji przenosimy do działu wdrożeń, dzięki czemu projektowane rozwiązania są dobrze sprawdzone w praktyce, charakteryzuje je stabilność i niezawodność działania.

icon-7
Szybka reakcja na problemy

Podstawą dobrej współpracy jest zaufanie i szybka komunikacja. Jesteśmy po to aby wspierać biznes naszych klientów. Gwarantujemy, że zawsze możesz na nas liczyć.

icon-6
Doświadczenie

Firma od powstania zarządza usługami IT, przez kilkanaście lat obsłużyliśmy tysiące incydentów. Nasi specjaliści zebrali doświadczenia z wielu branż. Świadczymy usługi dla klientów z wielu, w szczególności obsługujemy przedsiębiorstwa z sektora finansowego, produkcji przemysłowej, handlu oraz przemysłu spożywczego.

icon-8
Wysoka jakość obsługi

Obsługując naszych klientów stosujemy w praktyce metodologię ITIL z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania incydentami Jira. Podczas wdrożeń, w zależności od skali i rodzaju projektu, stosujemy dobre praktyki oparte o metodologie PRINCE 2 oraz Agile.

Prośba o ofertę