fbpx

Bezpłatne szkolenie Online

31.03.2023 godzina 10:00

Jak zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych dzięki chmurze Azure

Poznaj skuteczne metody i najnowsze praktyki z 2023 roku, jak chronić bazy danych, pliki i dane multimedialne w chmurze Azure. Nie przegap okazji i zapisz się już dziś!

31 Marca 2023 będziemy prowadzić bezpłatne szkolenie online, które odpowie na nurtujące Cię pytania dotyczące kosztów Azure 

Szkolenie obejmuje różne aspekty bezpieczeństwa, takie jak zarządzanie bazami danych, ochrona plików czy zabezpieczanie  usług przetwarzania danych. Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności oraz cenne wskazówki od doświadczonego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa danych.

Szkolenie rozpocznie się za:

Dni
Godzin
Minut

Bezpłatne szkolenie,
Oto niektóre pytania, na które odpowiemy podczas naszego bezpłatnego szkolenia:

  • Jak zabezpieczyć moje dane w chmurze Azure?
  • Jakie są kluczowe zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa danych w 2023 roku?
  • Jakie usługi Azure mogą pomóc w ochronie danych?
  • Jak monitorować i kontrolować dostęp do moich danych w chmurze Azure?

Prowadzący

Damian Świderek
CTO / Senior Cloud Architect

Damian to to pasjonat rozwiązań chmury publicznej, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży IT. Swoją przygodę z certyfikatami Microsoft rozpoczął w 1997 roku, zdobywając tytuł Microsoft Certified Trainer. Od początku 2010 roku jest ściśle związany z Microsoft Azure, stale pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze.

Na co dzień Damian pracuje jako senior konsultant, wspierając klientów z całego świata korzystających z Microsoft Azure w zakresie optymalizacji usług i bezpieczeństwa. Jego doświadczenie i pasja do chmury publicznej pozwalają mu na skuteczne przekazywanie wiedzy, a uczestnicy szkoleń zyskują praktyczne umiejętności, które mogą natychmiast wykorzystać w swojej pracy.

Tomasz Klimiuk
CEO
Łukasz Piątkowski