fbpx

Pakiet Microsoft 365

Dawniej Office 365

Wykorzystaj doświadczenie Allnet Group, aby w pełni korzystać z Office 365

Pakiet Office 365

Nowoczesna firma musi mierzyć się z różnymi wyzwaniami. Aby być bardziej konkurencyjna i efektywniej zarządzana powinna wprowadzić rozwiązania, które zwiększą jej produktywność i będą idealnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest pakiet Office 365? Dowiedz się, dlaczego pakiet Office 365 to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Czym jest pakiet Office 365?

Pakiet Office 365 to zespół aplikacji oraz usług, które dostępne z serwerów Microsoft. Kto z nas nie zna Worda lub Excela? W pakiecie Office 365 dostępne są te i inne programy wraz z hostowaniem w chmurze wersji produktów serwerowych: : Exchange Server, SharePoint Server oraz Lync Server. Wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z pakietu Office 365 to dostęp do Internetu oraz uiszczenie miesięcznej opłaty. Płacisz jednak tylko za te programy, których potrzebujesz i z których korzystasz.

Czy pakiet Office 365 coś zmieni w mojej firmie?

Przeniesienie znanego i lubianego pakietu Microsoft Office do chmury to nie lada wyczyn. Od migracji poczty e-mail, po wdrożenie Microsoft SharePoint i przeniesienie danych do chmury. Ale jak pokazuje nasza długa historia udanych migracji, jest to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy doradcą usług w chmurze i zapewniamy najlepszy plan migracji dla Twojej firmy i wdrożenie, które będzie najmniej wpływało na pracę Twoich pracowników.

Microsoft Office 365 oferuje rozwiązania dla wszystkich rodzajów firm, zapewniając różnorodne bezpieczne narzędzia do komunikacji i współpracy. Stworzyliśmy specjalistyczną wiedzę o pełnej ofercie usług Office 365 i zapewniamy szeroki zakres usług.

Migracja do chmury i pomoc techniczna Office 365 od zaufanego partnera Microsoft

Platforma Microsoft Office 365 stale się rozwija. Wielu klientów nie zdaje sobie w pełni sprawy z tego, co posiada w pakiecie Office 365 lub nie jest w stanie w pełni skorzystać z jego możliwości. Nasz zespół jest pasjonatem wdrażania tych technologii dla naszych klientów i stale wyszukuje nowe zastosowania, które pozwalają pracownikom naszych klientów być bardziej produktywnym i bezpiecznym.

Jako wiodący dostawca usług zarządzanych, obsługujący tysiące użytkowników końcowych każdego dnia, rozumiemy złożoność i wyzwania związane z dostarczaniem IT w środowisku 24/7. Ta wyjątkowa perspektywa stanowi podstawę naszych rozwiązań Office 365: podzieliliśmy nasze doświadczenia na połączenie najlepszych szablonów, specjalnie opracowanych programów szkoleniowych oraz w pełni funkcjonalnego biura obsługi, aby zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Jak wdrożyć pakiet Office 365 do firmy. Migracja do chmury wcale nie musi być trudna.

Przeniesienie znanego i lubianego pakietu Microsoft Office do chmury to nie lada wyczyn. Od migracji poczty e-mail, po wdrożenie Microsoft SharePoint i przeniesienie danych do chmury. Ale jak pokazuje nasza długa historia udanych migracji, jest to dla nas chleb powszedni. Jesteśmy doradcą usług w chmurze. Z Nami migracja do chmury i jej wdrożenie nie wpłynie na pracę Twoich pracowników.

Microsoft Office 365 oferuje rozwiązania dla wszystkich rodzajów firm, zapewniając różnorodne bezpieczne narzędzia do komunikacji i współpracy. Z AllnetGroup wybierzesz te programy z których faktycznie korzystasz. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz. Dodatkowo nie musisz aktualizować oprogramowania. Pakiet Office 365 to idealnie rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Produkty Office 365

Pakiet Office 365

Pakiet Office 365 sprzedawany jest w następujących wersjach:

 • Office 365 Business Essentials Najlepszy dla firm, które potrzebują biznesowej poczty e-mail i innych usług biznesowych. Brak aplikacji pakietu Office.
 • Office 365 Business Premium Najlepszy dla firm, które potrzebują biznesowej poczty e-mail, aplikacji pakietu Office i innych usług biznesowych.
 • Office 365 Business Najlepszy dla firm, które potrzebują aplikacji pakietu Office oraz przechowywania i udostępniania plików w chmurze. Brak biznesowej poczty e-mail.

Nasze silne strony

Korzyści z współpracy z nami

icon-4
Rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb i celów
icon-7
Szkolenia prowadzone przez certyfikowanych specjalistów
icon-6
Zaangażowanie w sukces projektu
icon-8
Błyskawiczna reakcja

Najlepsza w swojej klasie usługa

Dlaczego Office 365 jest liderem w dostarczaniu bezpiecznej usługi produktywności w chmurze?

Office 365 pozwala łączyć zasoby z przyjaznymi dla użytkownika, najlepszymi w branży narzędziami, do których masz dostęp w dowolnym miejscu i czasie

icon-4

Dlaczego warto zdecydować że Office 365 będzie wdrażał Allnet Group?

Jako wiodący integrator usług opartych o chmury, obsługujący tysiące użytkowników końcowych każdego dnia, rozumiemy złożoność i wyzwania związane z dostarczaniem IT w środowisku 24/7. Potrafimy sprawić, że usługa Microsoft Office 365 zmniejszy koszty utrzymania działu IT a wdrożenie odbędzie się bezproblemowo i zakończy się oczekiwanym sukcesem.

icon-6

Korzyści z podniesiena produktywności pracowników poprzez wykorzystanie usług Microsoft Office 365

Wierzymy, że fundamentem produktywności jest bezpieczeństwo. Wdrażamy usługi z całej gamy Office 365, wykorzystywane przez korporacje, a które doskonale sprawdzają się zarówno w środowisku małego jak i średniego biznesu. Wierzymy, że balans pomiędzy łatwym dostępem do informacji a jej bezpiecznym wykorzystaniem jest kluczowy dla zwiększenia produktywności organizacji.

icon-2

Odblokuj skuteczną wymianę informacji

Dzięki wdrożeniu Microsoft Office 365 przez Allnet Group, wymiana danych będzie łatwa zarówno wewnątrz organizacji jak i partnerów, klientów zewnętrznych.

JAk to działa?

Najlpesze usługi w historii IT na wyciągnięcie ręki

 • Konfiguracja i migracja

Nasz zespół profesjonalnie wykona wstępną konfigurację i przygotuje środowisko Office 365 do użycia. W celu zidentyfikowania najbardziej odpowiednich narzędzi do osiągnięcia Twoich celów ocenimy aktualny stan środowiska biznesowego i jego gotowość do pracy w chmurze. Następnie nasi eksperci z powodzeniem przeprowadzą migrację.

 • Wdrożenie Microsoft OneDrive

Jesteśmy zaufanym partnerem a dzięki naszej wiedzy, wiemy że właśnie OneDrive jest usługą, którą dziś większość firm potrzebuje. Dysk 1TB dla każdego pracownika w chmurze. Zabezpieczamy stacje użytkowników przed utratą danych. Ograniczamy i szyfrujemy dane za pomocą Azure Information Protection, aby dane były bezpieczne nawet poza Twoją firmą i aby można było kontrolować do nich dostęp nawet po opuszczeniu Twoich komputerów.

 • Wdrożenie Microsoft Teams

Office 365 pomaga sprostać wyzwaniom zglobalizowanego świata, bo członkowie zespołu są często rozproszeni geograficznie. Narzędzie Microsoft Teams jest naszym ulubionym sposobem stworzenia jednego narzędzia do komunikacji i dostępu do danych. Dzięki naszym wdrożeniu klienci średnio wysyłają 47% mniej wiadomości poczty elektronicznej a znajdowanie danych, informacji jest niezależne od urządzenia i miejsca, z którego potrzebują to zrobić.

Pracownicy zdalni, współpracownicy i klienci mogą produktywnie pracować i odbywania spotkań wideo online, gdzie mogą udostępniać ekrany i prowadzić wideokonferencje w jakości HD.

 • Zarządzanie kontami użytkowników i grupami

W zależności od celów biznesowych i potrzeb możemy zapewnić różne dodatkowe usługi związane z tworzeniem, zarządzaniem i uwierzytelnianiem użytkowników, Active Directory, Active Directory Federation Services (ADFS), uwierzytelnienie dwuskładnikowe, sprzętowe klucze szyfrujące

 • Wsparcie dla Exchange i SharePoint Online
  Nasz zespół pomoże Twojej firmie korzystać ze wszystkich narzędzi Exchange Online. Możemy wesprzeć Cię w procesie migracji, bieżącej konfiguracji, pomocy technicznej i konserwacji. Dzięki usłudze SharePoint Online możesz łatwo i bezpiecznie udostępniać dane i współpracować ze współpracownikami, partnerami i klientami. Możemy wesprzeć Cię w procesie migracji, wstępnej konfiguracji, dostosowywania i bieżącej administracji.
 • Szkolenia SharePoint
  Możemy podzielić się z Tobą całą wiedzą potrzebną do efektywnej pracy z SharePoint. Oprócz niestandardowych rozwiązań SharePoint, nauczysz się zarządzać wszystkimi funkcjami SharePoint i korzystać z nich.

Prośba o ofertę