Chcesz mieć kontakt ze swoimi współpracownikami. Organizować konferencje,  a jednocześnie usprawnić funkcjonowanie biura? Rozwiązanie IP PBX 3CX z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Teraz całkowicie za darmo. Bez żadnych ukrytych danych.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegółową ofertę.

Jak działa system IP PBX 3CX?

System IP PBX 3CX to intuicyjne rozwiązanie, które znacząco usprawni funkcjonowanie biura. Serwer IP PBX ma podobne zassanie jak serwer proxy: klienci usługi SIP, posiadający zarówno telefony i oprogramowanie telefoniczne, rejestrują się z serwera IP PBX i kiedy chcą wykonać wywołanie, proszą serwer IP PAX, aby wykonał połączenie. Serwer IP PBX posiada książkę telefoniczną z wszystkimi numerami abonentów i odnośne adresy SIP, zatem jest w stanie dokonać połączenia z numerem wewnętrznym lub przekierować połączenie zarówno poprzez bramkę VOIP, lub dostawcę usługi VOIP.

Centrala telefoniczna IP PBX 3CX to rozwiązanie, które możecie otrzymać w chmurze, a co za tym idzie nie musicie przejmować się sprzętem niezbędnym do jej instalacji. Idealna zarówno dla małych jak i średnich firm, którym umożliwia tworzenie Call Center, Contact Center, Infolinię lub Help Desk w celu poprawy jakości obsługi klienta.

Dodatkowo umożliwia nagrywanie prowadzonych rozmów i wideokonferencję od 25 uczestników.

To idealne rozwiązanie, dla wszystkich, którym zależy na niezależności i nieograniczonym dostępie do zasobów.

Zapytaj o to darmowe rozwiązanie, które pomoże Ci przenieść swoją firmę na nowy poziom.