fbpx

Migracja do chmury

Chcesz wykorzystywać chmurę, ale chcesz to zrobić na własnych warunkach?

Działamy jako niezależny doradca rozwiązań opartych o technologię chmury publicznej. Kierujemy ją do przedsiębiorców którzy chcą wykorzystać potencjał skalowalnych rozwiązań i płacić tylko za usługi IT których naprawdę używają

NIe wiesz co zyskasz TY, a co biznes, po połączeniu z usługami w chmurze?

Nasza strategi wykorzystywania usług chmury publicznej ( cloud computing) zakłada analizę Twoich procesów biznesowych i wskazanie kierunku rozwoju na następne lata. Krok po kroku pokażemy korzyści, koszty ale również zagrożenia. Pracujemy dla wielu klientów dlatego nasze doświadczenie pomaga im wzajemnie nie popełniać błędów i wykorzystywać najlepsze praktyki w transformacji do cyfrowych przedsiębiorstw.

Nasza analiza zakłada dostarczenie następujących dokumentów:

  • Opłacalność projektu, wskaźniki KPI
  • Analiza usprawnień i optymalizacji 
  • Koszty wykorzystania rozwiązania chmury publicznej ( Microsoft Azure, Google Cloud, AWS)
  • Strategię wykorzystania rozwiązań chmury publicznej na następne lata
  • Harmonogram projektu wykorzystania chmury

współpraca po migracji

Nasze działania nie kończą się tylko na zrealizowaniu migracji z sukcesem, ale na długo falowej współpracy. Tylko tak możemy doradzać naszym klientom znając ich wyjątkowy charakter biznesu i poszukując nowych usług i optymalizacji już istniejących, za pomocą nowości w technologii chmury publicznej. Śledzimy globalne trendy i praktycznie je wdrażamy.

Nasza oferta umożliwia również budowanie efektywnych praktyk wykorzystywania IT w nowoczesnym stylu. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do edukacji.

Dla części naszych klientów administrujemy i zarządzamy częścią IT np. rozwiązaniami w Microsoft Azure lub Microsoft Office. Dzięki temu wspieramy nie tylko biznes ale i ludzi w byciu produktywnym i bezpiecznym w dzisiejszym świecie.

 

Nasze silne strony

Nasze zobowiązania:

icon-4
Profesjonalny zespół

Nasz zespół tworzy grono ekspertów posiadających liczne certyfikaty. Doświadczenia z codziennej administracji przenosimy do działu wdrożeń, dzięki czemu projektowane rozwiązania są dobrze sprawdzone w praktyce, charakteryzuje je stabilność i niezawodność działania.

icon-7
Szybka reakcja na problemy

Podstawą dobrej współpracy jest zaufanie i szybka komunikacja. Jesteśmy po to aby wspierać biznes naszych klientów. Gwarantujemy, że zawsze możesz na nas liczyć.

icon-6
Doświadczenie

Firma od powstania zarządza usługami IT, przez kilkanaście lat obsłużyliśmy tysiące incydentów. Nasi specjaliści zebrali doświadczenia z wielu branż. Świadczymy usługi dla klientów z wielu, w szczególności obsługujemy przedsiębiorstwa z sektora finansowego, produkcji przemysłowej, handlu oraz przemysłu spożywczego.

icon-8
Wysoka jakość obsługi

Obsługując naszych klientów stosujemy w praktyce metodologię ITIL z wykorzystaniem oprogramowania do zarządzania incydentami Jira. Podczas wdrożeń, w zależności od skali i rodzaju projektu, stosujemy dobre praktyki oparte o metodologie PRINCE 2 oraz Agile.

Prośba o ofertę